Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

7 листопада в межах тижня української мови і писемності відбулася зустріч студентів філологічного факультету Ніжинського державного університету імені М. Гоголя з актором Львівського національного академічного драматичного театру імені М. Заньковецької, народним артистом України Святославом Максимчуком.

Талановитий актор, неперевершений декламатор, непересічна творча особистість – Святослав Васильович широко і активно пропагує через мистецтво художнього слова українську літературу. У його творчому доробку сотні творів української класики, серед яких літературні концерти «Моя Шевченкіана», «Моя Франкіана». З його програм створено 15 аудіоальбомів поетичних творів, як письменників-класиків, так і літераторів наших сучасників.

На зустрічі зі студентами Святослав Васильович представив «свого Франка», професійно коментуючи як літературознавчу, так і мистецьку вартість художнього слова великого Каменяра. Це був імпровізований майстер-клас досвідченого митця-актора, педагога, майбутнім учителям-філологам. Прозвучали твори Г. Сковороди, І. Франка, О. Маковея, П. Скунця. По закінченню зустрічі актор передав бібліотеці університету 10 аудіоальбомів творів українських письменників у власному виконанні.

Декан філологічного факультету, член Національної спілки письменників України Олександр Забарний від імені студенства сердечно подякував Святославу Максимчуку за зустріч і побажав йому подальших творчих успіхів у його подвижницькій справі.