Дирекція навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики

Директор інституту:

Клипа Наталія Іванівна 

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу 

Народилася 04 листопада 1964 року в с. Гайворон Бахмацького району Чернігівської області. Після закінчення Дмитрівської середньої школи в 1982 році вступила на філологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту імені М.В. Гоголя, який закінчила з відзнакою у 1986 році.

У Ніжинській вищій школі працює з 1986 року на посадах асистента кафедр російської мови; історії культури та народознавства, доцента кафедр української мови; російської мови та перекладу; слов’янської філології, компаративістики та перекладу, заступника декана філологічного факультету із заочної та післядипломної освіти, із навчально-методичної роботи. Із  жовтня 2018 року – декан філологічного факультету, із листопада 2019 року – директор навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики.

Закінчила аспірантуру Київського національного університету імені Михайла Драгоманова, у 1998 році захистила кандидатську дисертацію  на тему «Лексика сельскохозяйственной промышленности в русском языке ХVII века». Викладає навчальні дисципліни –  сучасна російська літературна мова, вступ до мовознавства, стилістика, історія лінгвістичних учень, когнітивна лінгвістика, загальне мовознавство.

Напрямами наукових досліджень є лексична та фразеологічна семантика, стилістичний і функціональний синтаксис, мова та стиль художніх творів. Автор понад 50 друкованих праць, серед яких наукові статті, методичні рекомендації та навчально-методичні посібники.

Диспетчер ННІ філології, перекладу та журналістики

Сімович Жанна Олександрівна

Студентка 4 курсу групи УМЛ ННІ філології, перекладу та журналістики.

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative