22 березня в читальному залі старого корпусу відбулася театралізована зустріч, присвячена 200-річчю від дня народження українського письменника, етнографа, фольклориста, історика та мовознавця, вихованця Ніжинського ліцею князя Безбородька О.С. Афанасьєва-Чужбинського. Учасники театральної студії «Ганц Кюхельгартен» запропонували глядачам переглянути уривок з повісті Афанасьєва-Чужбинського «Бабушка». Актори, які зіграли головні ролі (Годунок Мирослава, Шаблій Роман, Лук'яненко Тетяна, Кот Юлія, Авраменко Роман, Левченко Аня) зачарували глядача своєю грою та познайомили нас ближче з побутом та звичаями ХІХ століття.

Сценаристом вечора була Осипова Галина Сергіївна, яка ознайомила всіх присутніх з цікавими фактами з життя і творчості письменника. Студентки філологічного факультету Кибець Юлія, Коляда Аліна, Тертишник Неля, Лещенко Аліна, Андрущенко

Діана читали вірші автора.

Наостанок слово взяв декан філологічного факультету Забарний Олександр Вадимович, який подякував всім присутнім та закликав долучитися до світу української поезії.