У четвер, 16 вересня, в ауд. 212 старого ("гоголівського") корпусу студрада ННІ філології, перекладу та журналістики провела для першокурсників Посвяту в студенти.

Директорка інституту Клипа Наталія Іванівна розпочала урочисте дійство з привітань та знайомства усіх зі студентами групи РА з Китайської Народної Республіки, які цьогоріч вступили на 4 курс. Опісля члени студради долучилися до вітань, заспівавши пісню "Човен" гурту Один в каное, а першокурсники поділилися своїми враженнями від пройденого напередодні квесту, що був присвячений знайомству з університетом. Також вони показали свої таланти, разом виконавши кілька пісень та продекламувавши власні вірші.

Не обійшлося на Посвяті й без традиційної клятви та "сліз" студента, якими частували "першачків" старшокурсники , щоб засвідчити їх прийом у дружню родину інституту.

Закінчилося дійство врученням новачкам листів у майбутнє від імені випускників Гоголівського вишу, у яких згадувалися про найяскравіші моменти університетського життя.

теги