Цікавими студентськими проєктами завершилися курси «Верстка», «Планування й розробка інформаційно-аналітичних видань», «Видавничий бізнес» в групах УР-41 та ЖУР-41.
Студенти макетували й верстали книги, газети, створювали сторінки в соціальних мережах.

На сьогодні вдало збирає підписників сторінка «Навчально-науковий інститут філології, перекладу та журналістики» у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, започаткована студентами IV курсу спеціальності «Журналістика» Іриною Чубенко та Станіславом Кармазіним. А проєкт Марії Науменко та Протащук Сніжани «UPgrade/неформальна освіта» в Інстаграм зацікавив своїм інтерактивним контентом.
Завданнями майбутніх фахівців з видавничої справи, редагування, а також викладачів-філологів було не лише ретельно продумати контент та художньо-технічне оформлення як сторінок в соціальних мережах, так і видавничих проєктів, а й вміло презентувати власні проєкти, розмістити відео у соціальній мережі Ютуб, а ще провести дослідження ринку запропонованого інформаційного продукту.
Такі навички розвивають творчість студентів та збільшують можливість вдалого працевлаштування у подальшому.
Видавничі проєкти можна переглянути на сайті НДУ за посиланням.

Надія Подоляка,
доцент кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики