У вівторок, 18 лютого 2020 року, викладачі кафедри української мови та методики її навчання Навчально-наукового інституту філології, журналістики та перекладу професор Бондаренко А. І. та асистент Шевченко С. П. провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)". В олімпіаді взяли участь студенти І курсу неспеціальних факультетів (природничо-географічних і точних наук, психології та соціальної роботи, іноземних мов та історико-юридичного факультету), які мають високий рівень навчальних досягнень із цього предмета. Переможцями конкурсу стали такі учасники: Коченко Юлія, студентка групи СОМ-11 факультету природничо-географічних і точних наук (І місце), та Остапенко Костянтин, студент групи П-11 факультету психології та соціальної роботи.
                                                                                                       Шевченко С.П.