Go to English

10 квітня 2019 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбудеться Всеукраїнська студентська конференція «Арватівські читання – 2019».

Заплановано роботу таких секцій:

1. Актуальні проблеми мовознавства.
  2. Інновації в методиці викладання мови та літератури.
  3. Сучасне перекладознавство.
  4. Літературознавчі студії.

За результатами конференції буде підготовлено електронний збірник тез доповідей Всеукраїнської студентської конференції «Арватівські читання – 2019».

Умови участі в конференції

Для участі в конференції просимо до 20 березня 2019 року надіслати на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі матеріали:

• заявку на участь у роботі конференції (за поданою нижче формою): ФАЙЛ із назвою «Прізвище автора_номер секції_ЗАЯВКА.doc», наприклад: Андрієць О. М._1_ЗАЯВКА.doc;
  • тези доповіді: ФАЙЛ із назвою «Прізвище автора_номер секції_ТЕЗИ.doc», наприклад: Андрієць О. М._1_ТЕЗИ.doc;

Оргкомітет

Відкрити інформаційний лист для ознайомлення

Повний телефонни довідник

сайт програми ЄС Еразмус+