На гостини до суспільного мовника в Чернігові

11 травня студентки групи Жур-41 Іванна Булка та Леся Позняк відвідали в Чернігові суспільного мовника «Українське радіо. Чернігівська хвиля».

Детальніше ...

Молоде наукове слово – знак єднання й віри в перемогу

Навіть в умовах війни студентська молодь продовжує популяризувати свою дослідницьку діяльність, особисті наукові досягнення, співпрацювати зі здобувачами інших закладів вищої освіти. Молоде наукове слово – гідний внесок у розвиток вітчизняної науки, знак єднання й віри в перемогу!

Детальніше ...

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Арватівські читання – 2022»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Арватівські читання – 2022», яка відбудеться 20 травня 2022 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Плануємо роботу за такими напрямами:

  1. Актуальні проблеми мовознавства.
  2. Інновації в методиці навчання мови та літератури.
  3. Перекладознавство в контексті міжкультурної комунікації.
  4. Сучасні літературознавчі студії.

За результатами конференції буде укладено електронний збірник тез доповідей до початку Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Арватівські читання – 2022».

Відкрити інформаційний лист для ознайомлення

Детальніше ...

Відбулася конференція «Літературна творчість вихованців Ніжинської вищої школи: гуманітарний дискурс»

4 лютого на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Літературна творчість представників Ніжинської вищої школи: гуманітарний дискурс». Організатором виступила кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики. У програму конференції включено більше 40 доповідей учасників із різних наукових та освітніх закладів: Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби  (м. Чернігів),Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради тощо.

Детальніше ...

18 грудня члени студради ННІ філології, перекладу та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя допомогли Святому Миколаю у його нелегкій справі

18 грудня члени студради ННІ філології,  перекладу та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя допомогли Святому Миколаю у його нелегкій справі.

Детальніше ...

Відбулася конференція "Феміністичний дискурс в регіональній літературі та мистецтві: жіноча доля письменниць і актрис поліського краю"

16 грудня в ННІ філології, перекладу та журналістики відбулася регіональна науково-практична студентська конференція "Феміністичний дискурс в регіональній літературі та мистецтві: жіноча доля письменниць і актрис Поліського краю". Модератором конференції виступили Самойленко Г. В., доктор філологічних наук, професор та Якубіна Ю. В., кандидатка філологічних наук, доцент.

Детальніше ...

Студенти НДУ - учасники всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", метою якої є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильництва у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Детальніше ...

Щоденник долі Наталії Розторгуєвої

12 листопада відбулася зустріч студентів групи Жур-41 з журналісткою Наталією Борисівною Розторгуєвою.

Детальніше ...

Радіодиктант

09.11.2021 року студенти ННІ філології,  перекладу та журналістики груп УМЛ-41 та КУФ-41 під керівництвом доцента кафедри української мови та методики її навчання Вакуленко Галини Михайлівни долучилися до написання ХХІ радіодиктанту національної єдності.  Згуртована участь у цій акції є виявом поваги та любові  до рідного слова. Традиція, започаткована у 2000 році, стала символом єднання навколо української мови. Кількість учасників щорічно зростає не тільки в Україні, а й поза її межами. І хоч у зв'язку з епідеміологічною ситуацією писати диктант довелося вдома, гордістю є те, що студенти і викладачі нашого інституту долучилися до тисяч інших учасників та стали частиною масштабної події - частиною історії держави.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative