5 листопада 2015 року в Чернігівській садибі-музею Михайла Коцюбинського відбулася презентація книги професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Герасимовича Ковальчука «Візуальне в творчості Михайла Коцюбинського». На зустрічі були присутні й виступили: заступник директора музею з наукової роботи Наталія Коцюбинська, декан філологічного факультету Ніжинського університету Олександр Забарний, професор Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Світлана Жила, доцент кафедри української літератури НДУ Оксана Капленко.

Серед численних слухачів – вчителі, літератори та журналісти міста, студенти Чернігівського педагогічного вишу, науковці, працівники бібліотек. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Автор книги відповів на численні запитання слухачів.

Наш кор.

Ще в цій категорії: Шануємо Шевченкове слово »