11 травня студентки групи Жур-41 Іванна Булка та Леся Позняк відвідали в Чернігові суспільного мовника «Українське радіо. Чернігівська хвиля».

З історією і сьогоденням радіо студенток ознайомили радіожурналіст Андрій Сорокін та тележурналістка Дарина Янушкевич. Майбутні спеціалісти відвідали теле і радіостудію, мали змогу тримати в руках історичні експонати, фото, прослухати архівні радіозаписи, опанувати на практиці методику роботи журналіста й редактора.

Отриману під час спілкування та екскурсії інформацію буде опрацьовано у творчу кваліфікаційну роботу, що міститиме різноманітні матеріали: оповіді про журналістів, які працювали на радіо, історичні фото, радіозамальовки, інтерв’ю тощо.

Дякуємо спеціалістам «Українське радіо. Чернігівська хвиля» за сприяння у практичній підготовці майбутніх фахівців!

Надія Подоляка,

доц. кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики