Шановні вчителі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів усіх регіонів України!

Якщо Ви хочете використовувати в освітньому процесі інноваційні здобутки в галузі методики навчання української мови та літератури, мовознавства, літературознавства, передовий педагогічний досвід, запрошуємо Вас на курси підвищення кваліфікації.

Навчально-науковий інститут філології, перекладу та журналістики проводить набір на ліцензовані курси підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури. Курси ліцензовано згідно з наказом МОН 940-л від 27.06.19. Протокол №140 засідання Ліцензійної комісії МОН України від 27.06.19.

Перелік навчальних курсів:

«Наукові дослідження з української мови для Малої академії наук»;

«Вивчення літератури рідного краю. Література Чернігівщини»;

«Технологія літературного аналізу в школі»;

«Зарубіжна література за шкільною програмою: компаративний аспект, актуальні питання»;

«Зарубіжна література: напрямки, стилі, течії та персоналії в їх контексті, а також окремі письменники з основної шкільної програми»;

«Літературно-мистецьке краєзнавство в інтегрованому курсі літератури та література і мистецтво: компаративний аспект».

Пропонуємо майбутнім слухачам попередньо обрати найбільш цікаві курси, за якими є необхідність підвищувати кваліфікацію.

На курсах викладають професори та доценти – висококваліфіковані фахівці в галузі мовознавства, лінгвокультурології, лінгводидактики, літературознавства, методики навчання літератури та журналістики.

Щорічна програма розрахована на 30 академічних годин (1 ЕСTS-кредит).

Графік проведення курсів:

20.01 – 25.01.2020 р.

23.03 – 28.03.2020 р.

Навчання проводиться в групі кількістю 10–15 осіб.

Вартість навчання – 1300 грн. Фінансування здійснюється за кошти юридичних та/або фізичних осіб.

Після успішного проходження курсів слухачі одержують сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.

Для проходження курсів підвищення кваліфікації необхідно подати заяву, направлення встановленого зразка, копію паспорта й диплома про вищу освіту.

Іногороднім надається гуртожиток. Поруч із гуртожитком – їдальня з комплексними обідами. До Ваших послуг – бібліотека, просторі читальні зали, аудиторії, комп’ютерні класи, Wi-Fi, спортивний зал із тренажерами.

Адреса: 16600, м. Ніжин Чернігівської області, вул. Графська, 2, кімн. 225 (Гоголівського  корпусу),  телефон  дирекції Навчально-наукового інституту: (04631) 7-19-77; електронна адреса: dekanat.filfak@gmail.com.

Ознайомитись з інформаційним листом

Ознайомитись з Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників