Вступникам

Підготовчі курси

Освітній центр Донбас, Крим - Україна

Новини

Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)

Нормативна база:

Наказ від 17 липня 2020 р. Про створення освітніх центрів "Донбас-Україна" та "Крим-Україна"

Наказ від 7 жовтня 2021 р. Про затвердження Положення про діяльність освітніх центрів "Донбас-Україна", "Крим-Україна" в університеті

Наказ МОН від 01.03.2021р № 271 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення.

Наказ МОН №394 від 13.03.2020 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2016 року №667 “Про затвердження Переліку уповноважених вищих навчальних закладів””

Наказ МОН №483 від 08.04.2020 “Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України”

Наказ МОН №537 від 19.05.2016 “Порядок проходження атестації для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року”

Графік роботи:

Центр працює з 01 червня до 30 вересня

Понеділок – п’ятниця з  9:00 до 16:30

Контакти:

16600, м. Ніжин, вул. Графська, 2

+38 (097) 797-39-48

ndu@ndu.edu.ua

Особливості вступу до вищих навчальних закладів України для громадян з ТОТ: роз’яснення від Омбудсмана

Корисна інформація:

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2024 – 6 важливих кроків:

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2024:

Перелік Освітніх центрів 2024 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами:

Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2024 – 6 важливих кроків»:

Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»

Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.

Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.