Вдруге традиційно в перший день весни Радою аспірантів та молодих вчених Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя організовано й проведено Всеукраїнську мультидисциплінарну науково-практичну інтернет-конференцію "Молодь і сучасні тренди наукової думки".

Із вітальним словом до молодих науковців звернулися ректор університету Самойленко Олександр Григорович та в.о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Мельничук Олександр Володимирович.

До зустрічі долучилися здобувачі різних спеціальностей, що сприяло широкій тематиці для наукової дискусії. Учасники показали високий рівень наукових здобутків, виявили зацікавленість представленими доповідями та активно вступали в дискусії.

За результатами конференції буде укладено електронний збірник тез доповідей.

Переглянути програму

Переглянути збірник