Цього навчального року на кафедрі педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту працює чудова вчителька початкових класів Ярош Ольга Анатоліївна,  проводить лабораторні заняття для студентів 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта з навчальних дисциплін "Методика навчання мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі",  "Методика навчання математичної освітньої галузі в початковій школі" та «Методика навчання фізкультурної освітньої галузі в початковій школі». Педагогиня ділиться зі студентками своїми напрацюваннями, навчає, як потрібно подавати теми учням та ученицям молодшого шкільного віку, звертає увагу на методичну сторону проблеми, розбирає "проблемні місця" теми тощо.