Перші дні червня стали насиченими для студентської волонтерської команди «Час для нас», яка до Дня захисту дітей традиційно організувала святкову програму. Анімаційно-розважальними заходами було охоплено більше 150 дітей Ніжина та Ніжинського району! Це діти з різних родин, малозабезпечені, багатодітні, діти з інвалідністю, діти з Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації, Ніжинського будинку-інтернату, Інклюзивно-ресурсного центру, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра»! Для студентів, які навчаються за освітніми програмами «Соціальна робота. Соціальна педагогіка», «Позашкільна та інклюзивна освіта» це і гарна нагода розвинути організаторські, комунікативні навички у роботі з дітьми в умовах вуличного простору. Але головне – це дитяча радість, позитивні емоції і щирий сміх!

Ганна Б’янка, керівник волонтерської групи «Час для нас»