Гоголівський виш отримав подарунок – щорічний українсько-грецький альманах «ВІСНИК АГГЕЛІАФОРОΣ 2017». Ювілейне видання приурочене до 20-річчя заснування.

«Розв’язана Російською Федерацією війна проти України, анексія Криму, тисячі українців, котрі вмирають, обороняючи українську землю, мільйони переселенців зі Сходу України і Криму – це далеко неповний перелік питань, про які ми повинні писати і доносити до суспільства, у якому живемо», – звертається до читачів у Греції й Україні головна редакторка Галина Маслюк. Ошатний, професійно зроблений часопис приваблює і помітними постатями, й аналітичними роздумами істориків та політологів. У рубриці «Греки в Україні» доктор історичних наук, професор кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка Анна Гедьо на прикладі аналізу матеріалів, що зберігаються в українських та російських архівосховищах, подає характеристику приватноправових актів з історії ніжинської грецької громади, аналізує елементи, що становили форму цих документів у XVIII –XIX ст.

Вихід альманаху став можливим завдяки підтримці Міністерства закордонних справ України та Світового конгресу українців.

Дякуємо Асоціації української діаспори в Греції «Українсько-Грецька думка» і сподіваємося на подальшу творчу співпрацю.

Надія Онищенко