27 жовтня у спортивному залі СК «Зірка» відбулась міська спартакіада серед силовий структур, підприємств, організацій міста, збірних команд медицини та управління освіти, депутатів Ніжинської міської ради та державних службовців.

У спартакіаді взяли участь одинадцять команд, серед яких і Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя.

Університет представили сімнадцять чоловік в особі ректора Олександра Самойленка та працівників і аспірантів вишу:

Олександра Сватенкова, Олексія Лейберова, Миколи Барановського, Сергія Іванюка, Юрія Штика, Михайла Кирієнка, Михайла Михайленка, Андрія Семеніхіна, Володимира Мартиненка, Володимира Боровика, Вадима Пісоцького, Олександра Вобленка, Артема Почки, Миколи Криловця, Яніни Волосянкіної та Вячеслава Прудька.

Команди змагалися в семи видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, стрільба та перетягування канату. Переможці та призери Спартакіади в комплексному заліку визначалися за найбільшою кількістю очок набраних командами.

Представники Ніжинського державного університету показали  непогані результати у змаганнях з міні –футболу та волейболу, а серед загальних командних місць в Спартакіаді зайняли 10 позицію.

Організатори змагання зазначають, що головним завданням спартакіади є широке залучення міста до участі у спортивних заходах, організації активного відпочинку та дозвілля, зміцнення здоров’я та фізичної загартованості. Спартакіада проводиться з метою пропаганди здорового способу життя серед населення міста, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Довідково:

Організатори Спартакіади: відділ фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та Ніжинський міський центр “Спорт для всіх”.

Головний суддя змагань: директор МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень.

За інформацією інтернет видання Nizhynnews:

Команди, що приймали участь у спартакіаді:

• «НДУ»
  • «Освіта»
  •  “В/Ч А 3160»
  • «Агро»
  • «Поліція»
  • «Ніжинська міська рада»
  • «САЗ»
  • “ВЧ А 4558»
  • «ДПНВК Прогрес»
  • «Лікарня»