Зустріч з Наталією Аношиною

24 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за бакалаврською та магістерською ОП, а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують  ці ОП, взяли участь у черговому заході в межах проєкту «Дипломатичний фронт» за ініціативи Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції й Інформаційного центру ЄС. Гостем п’ятнадцятої зустрічі проєкту  була Наталія Аношина, тимчасово повірена у справах України в Королівстві Бельгія та у Великому Герцогстві Люксембург. Її виступ був присвячений питанням співпраці Королівства Бельгії та України в умовах повномасштабної російської агресії, зокрема, і нетрадиційним формам дипломатії (публічної, культурної, освітньої, кулінарної). Спікерка надала вичерпні відповіді  на численні запитання слухачів щодо особливостей дипломатичної роботи в Бельгії.

Дякуємо організаторові – колективу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету за унікальну можливість розширити знання про сучасну дипломатичну практику України!

Детальніше ...

Наукова конференція до 75-річчя створення НАТО

25-26 квітня 2024 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася Всеукраїнська наукова онлайн-конференції «Система міжнародної безпеки: сучасні тенденції та виклики», присвячена  75-річчю створення Північноатлантичного альянсу (НАТО). З вітальним словом до учасників конференції  звернулись Самойленко Олександр Григорович − ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат історичних наук, доцент Заслужений працівник освіти України; Коцур Віталій Вікторович − ректор університету Григорія Сковороди в Переяславі, доктор історичних наук, професор; Кривошея Ігор Іванович – завідувач кафедри всесвітньої історії і методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, професор; Дзьобань Олександр Петрович − професор кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор філософських наук.

Детальніше ...

ВІТАЄМО!

24 квітня 2024 року в Уманському державному університеті імені Павла Тичини відбувся захист науково-дослідних робіт учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії у 2023–2024 н.р.

Про свою участь в Конкурсі заявили 182 учасники, представники  національних, педагогічних, економічних, аграрних та  технічних ЗВО України, з яких 47 учасників ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії.

Детальніше ...

Участь студентів у роботі STEM-центру "ІдеЯ" як чинник розвитку педагогічної компетентності

У рамках STEM-тижня, організованого на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук, студенти спеціальностей СО(Математика) та СО(Інформатика) відкрили для себе захопливий світ робототехніки під час свого візиту до STEM-центру "Ідея". Під керівництвом кваліфікованих фахівців центру, майбутні вчителі мали нагоду побудувати моделі реально існуючих роботів, використовуючи комплекти LEGO for Education. Протягом заходу, студенти активно залучалися до процесу створення роботів, вивчаючи не лише технічні аспекти конструювання, але й аналізуючи особливості їх роботи. Такий практичний досвід дозволить майбутнім вчителям математики та інформатики поглибити свої знання в області STEM та збагатити свій методичний арсенал для майбутньої роботи з учнями.

Детальніше ...

Оглядова екскурсія для ліцеїстів

24 квітня 2024 року в Геологічному музеї НДУ імені Миколи Гоголя було проведено оглядову екскурсію для учнів Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (вч. Гах Інна).

Відвідувачі ознайомилися з Мінералогічним відділом, який включає представників усіх класів мінералів (самородні, сульфіди, сульфати, галогени, оксиди і гідрооксиди, карбонати, силікати) і еталон Мооса та Петрографічним відділом, який демонструє осадові, магматичні і метаморфічні типи гірських порід!

Детальніше ...

24.04.2024 року відбулось публічне обговорення проекту освітньої програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня НДУ імені Миколи Гоголя

24.04.2024 року відбулось публічне обговорення проекту освітньої програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня НДУ імені Миколи Гоголя. 08.04.2024 року було затверджено державний стандарт вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта галузі знань 01 Освіта/Педагогіка для другого (магістерського) рівня вищої освіти. Попередньо були проведені опитування здобувачів, які навчаються на освітній програмі, випускників, роботодавців, науково-педагогічних працівників, щодо різних аспектів рівня надання та отримання освітніх послуг на даній освітній програмі, також протягом року на електронну пошту гаранта всі охоічі надсилали свої пропозиції, щодо удосконалення освітньої програми. У обговоренні взяли участь викладачі кафедри, викладачі-фахівці з різних ЗВО України, внутрішні та зовнішні стейкхолдери, представники адміністрації.

Детальніше ...

Collaborative Online University Learning (COUL) - Завершення проєкту дистанційної академічної мобільності

19 квітня 2024 року була завершена робота проєкту COUL, що розпочався у березні в межах двостороннього договору про співробітництво між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Бердянським державним педагогічним університетом. Проєкт був спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів 2 курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література під час вивчення курсу «Методика навчання іноземних мов», а саме модуля «Навчання говоріння». Керували проєктом Вікторія Смелянська (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) та Ірина Школа (Бердянській державний педагогічний університет).

Детальніше ...

Майстер-клас «Глиняна симфонія з нотами сграфіто»

23.04.2024 здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта в межах виховної години разом з куратором групи, доцентом кафедри дошкільної освіти Лісовець О.В. відвідали майстер-клас «Глиняна симфонія з нотами сграфіто».

Детальніше ...

Учасники НМТ дізнаються місце та час проведення тестування 8 травня

З 8 травня зареєстровані учасники основних сесій НМТ зможуть завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення. У ньому буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative