На засіданні Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 25 квітня 2024 року т.в.о ректора Оксана Тарасенко урочисто вручила диплом доктора філософії Ліпкан Наїрі (спеціальність 091 Біологія). Привітавшизуспішним завершенням підготовки за PhD-програмою, Оксана Володимирівна висловила сподівання, що здобутий ступінь сприятиме особистій та професійній реалізації науковиці, успішному втіленню всіх творчих і наукових задумів.

Щиро вітаємо доктора філософії та її наукового керівника – професорку, завідувачку кафедри біології Кучменко Олену Борисівну. Бажаємо самовдосконалення, подальшого розвитку на обраній науковій стезі, цікавих ідей, наснаги в професійному та особистісному зростанні!

Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити й працювати! Разом до Перемоги!

Завідувачка відділу аспірантури та докторантури

Оксана Крупенко