19 квітня 2024 року відбулося відкрите засідання Ради аспірантів і молодих вчених Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Участь взяли здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти І-ІV років навчання.

Ключовим питанням стало ознайомлення присутніх із Положенням "Про академічну доброчесність" для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Зустріч виявилася корисною для аспірантів усіх курсів та спеціальностей, адже було обговорено різновиди академічного плагіату, детально окреслено процедуру проходження перевірки рукописів дисертацій на академічний плагіат, наголошено на правомірних запозиченнях, які не вважають порушенням. У процесі роботи засідання здобувачі отримали цінні поради та відповіді на актуальні для них запитання в процесі написання дисертаційних досліджень.