16 листопада 2016 року на факультеті іноземних мов НДУ імені Миколи Гоголя відбулася зустріч з лектором  DAAD Карстеном Грюнвальдтом. В 311 аудиторії Гоголівського корпусу протягом декількох годин проходила цікава лекція «Навчання в Німеччині, літні мовні курси та стипендії», що переривалася питаннями студентів про освітню систему Німеччини, про життя німецьких студентів, про плани німецької молоді на місце у майбутній професії. Після невеликої перерви – знайомство з історією Гоголівського корпусу, безліч коментарів про величність будівлі та «дух науки», який на кожному кроці пронизує перебування у нашому славетному закладі. І знову до роботи… Студентів факультету захопили командні рухливі ігри, а потім - безліч запитань до гостя і відчуття того, що знання, вміння і навички німецького спілкування все ж-таки є!

Викладачі кафедри німецької мови розглядають перспективи професійного партнерства та подальшої співпраці з Карстеном Грюнвальдом, який на сьогоднішній день є викладачем Сумського Аграрного університету. Серед багаточисельних захоплень Карстена – театр. Сподіваємось, що попереду - спільні театральні мініатюри.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі у грудні.