Go to English

16 листопада, у рамках форуму місцевого саморозвитку між виконавчим комітетом Ніжинської міської ради та НДУ імені М. Гоголя у великій залі міськвиконкому відбулось підписання Меморандуму про співпрацю.

Документ укладався з метою ефективної співпраці, залучення наукового потенціалу університету до розв'язання актуальних проблем розвитку економіки та гуманітарної сфери Ніжина, розробки та реалізації стратегії розвитку міста, місцевих планів дій, налагодження співпраці з ніжинськими роботодавцями в проходженні виробничої практики випускниками університету на підприємствах та установах міста та багатьох інших.
Виконавчий комітет міської ради для забезпечення співробітництва в рамках меморандуму зобов'язався вживати заходів щодо залучення викладачів та студентів до підготовки та реалізації грантових програм і проектів, до вивчення громадської думки про проблеми та життя Ніжина шляхом соціальних опитувань, організації зустрічей з роботодавцями міста (представниками малого й середнього бізнесу, промислових і комунальних підприємств), організації та інформування про заходи, що плануються проводити в місті з метою участі представників університету і т.д.
Слід відмитити, що меморандум не є договором про спільну діяльність і не містить фінансових зобов'язань. Усі фінансові обов'язки, які можуть виникнути при його реалізації, оформлюються окремими договорами відповідно до законодавства України.
За словами заступника міського голови Григорія Олійника, обидві сторони до такого рішення прийшли вже давно, співпраця вже налагоджена. Маючи на території міста потужний науковий та інтелектуальний потенціал, він повинен максимально використовуватися задля громади міста.
Сподіваємося, що підписання меморандуму забезпечить ефективний розвиток міста та допоможе в реалізації нових можливостей.

 
По матеріалам сайту http://www.mynizhyn.com/
Прочитано 429 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative