20.10.2016 року  на факультеті іноземних мов відбулася зустріч з лектором ДААД  Данні Клаппером. ДААД – це німецька служба академічних обмінів, яка підтримує міжнародну співпрацю в галузі вищої освіти та проводить програми обміну студентів і викладачів з метою навчання або досліджень.

Данні Клаппер ознайомив учасників зустрічі з німецьким освітнім ландшафтом, представив численні стипендій ні програми ДААД.

Особливий інтерес студентів привернула програма групової поїздки до Німеччини «Studienreise», яка передбачає відвідування мінімум двох університетів та міст Німеччини. Хто може стати учасником цієї програми? Подавати заяву можуть викладачі та студенти іноземних ВНЗ. ДААД фінансує поїздку до Німеччини для 15 студентів, рівень володіння німецькою мовою яких відповідає В2. Викладач та студенти мають самостійно налагодити контакти з ВНЗ в Німеччині, розробити маршрут, організувати своє перебування та харчування в країні.

Цікавою є також стипендійна програма «Літні/зимові курси у Німеччині». Вона надає можливість поглибити знання німецької мови та країнознавства. Подавати заяву можуть студенти бакалаврата та магістратури з усіх спеціальностей. Ознайомитися з переліком літніх курсів Ви можете на сайті www.summerschools.de або ж www.daad.de/hsk-kursliste.

Корисний є також портал ДААД – www.funding-guide.de,  на якому Ви зможете вибрати бажану стипендію та зареєструватися для подачі документів онлайн. Варто звернути увагу на те, що для кожної програми існує відповідний пакет документів та його терміни подання.

Детальнішу інформацію про різні програми Ви можете знайти на сайті www.daad.de   або www.daad.org.ua

Завантажити презентацію для ознайомлення

Топольська Єлизавета