4 жовтня у актовому залі нового корпусу зібрались викладачі, студенти та співробітники університету для святкування Дня працівника освіти.

На заході була присутня Наталія Романова, заступник голови Чернігівської ОДА, керівника апарату облдержадміністрації, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат та секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб.

Наталія Романова вручила ректору університету Олександру Самойленку почесну нагороду – грамоту Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток національної освіти, сумлінну працю, професіоналізм.

Від Олександра Кодоли грамотами були нагороджені  Олександр Самойленко, Петро  Никоненко, Анна Парубець, Світлана Тезікова, Володимр Королю та Олександр Морозов

Валерію Салогубу була надана почесна місія нагородити грамотами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації  викладачів Євгенія Луняка, Оксану Щотку, Ніну Литовченко, Ольгу Барановську, Світлану Благініну.

Святковий наказ до виконання зачитала начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход, а ректор вишу Олександр Самойленко вручив нагородженим викладачам, студентам та співробітникам грамоти та квіти.

Профспілковий актив університету вітав голова профкому працівників Олексій Лейберов.

Усі присутні мали змогу насолодитися урочистим концертом з різнобарв’ям музичних номерів підготував факультет культури і мистецтв.

Галерея зображень