24 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за бакалаврською та магістерською ОП, а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують  ці ОП, взяли участь у черговому заході в межах проєкту «Дипломатичний фронт» за ініціативи Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції й Інформаційного центру ЄС. Гостем п’ятнадцятої зустрічі проєкту  була Наталія Аношина, тимчасово повірена у справах України в Королівстві Бельгія та у Великому Герцогстві Люксембург. Її виступ був присвячений питанням співпраці Королівства Бельгії та України в умовах повномасштабної російської агресії, зокрема, і нетрадиційним формам дипломатії (публічної, культурної, освітньої, кулінарної). Спікерка надала вичерпні відповіді  на численні запитання слухачів щодо особливостей дипломатичної роботи в Бельгії.

Дякуємо організаторові – колективу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету за унікальну можливість розширити знання про сучасну дипломатичну практику України!