23 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти за бакалаврською та магістерською ОП спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також гарант цієї ОП доцент Лариса Мицик, відвідали  дві відкриті онлайн-лекції Ігоря Тодорова – доктора історичних наук, професора кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету, заступника голови Координаційної ради Громадської ліги «Україна-НАТО», члена НГО «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин», члена ВНГО Українська асоціація європейських студій, засновника і експерта НГО Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу, дійсного члена (академіка) Академії політико-правових наук України.

Тема першої лекції – «Україна, НАТО та європейська безпека».

Тема другої лекції – «ЄС і НАТО у підтримці стратегії щодо України у відповідь на повномасштабну агресію росії».

Лекції були присвячені аналізу сучасних тенденцій розвитку безпеки у євроатлантичному просторі, трансформаційних процесів всередині Північноатлантичного альянсу та його нової ролі у зміцненні міжнародної стабільності. Особливу увагу було приділено питанню взаємин Україна – НАТО, а також стратегії Альянсу та ЄС в умовах російсько-української війни,  що дозволить молодим громадянам нашої держави виробити власне свідоме ставлення до перспектив співпраці та можливості приєднання України до цих міжнародних організацій.