23 лютого 2024 року на відділенні іноземних мов факультету філології, історії та політико-юридичних наук НДУ ім. М. Гоголя відбувся заключний етап студентської олімпіади з перекладу для здобувачів ОП 035 Філологія. Германські мови і літератури (переклад включно) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Учасникам було запропоновано проявити себе у трьох видах перекладацької діяльності: переклад публіцистичного тексту, літературний переклад художнього тексту та послідовний переклад. Олімпіада мала на меті підтримати талановиту молодь, мотивувати до вивчення англійської мови, сприяти розвитку творчих здібностей, стимулювати до особистісного розвитку в умовах конкуренції, визначити рівень перекладацької компетентності та специфічних навичок перекладацької діяльності студентів. Переможцями олімпіади стали студентки 4-го курсу Софія Ковальчук і Анна Семченко, які матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Переклад».