12 грудня 2023 року університет відвідали представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області, доктор юридичних наук, професор Лариса Шумна та головний спеціаліст відділу сприяння роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Тетяна Коренькова.

У межах візиту відбулася робоча зустріч з ректором університету Олександром Самойленком, на якій окреслено перспективи подальшої співпраці інституції регіонального представництва Омбудсмана України та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, зокрема, з питань проходження практики здобувачами вищої освіти спеціальності 081 Право, стейкхолдерства та інших напрямків задля підвищення правової свідомості молоді в регіоні  (http://surl.li/oihor).

Також, для студентів і науково-педагогічних працівників університету поважними гостями проведено просвітницький захід, на якому обговорювалися питання щодо: основних напрямів діяльності інституції Омбудсмана України;  взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, посадовими та службовими особами; особливостей звернення громадян за захистом своїх прав до Омбудсмана України або регіонального представництва Уповноваженого. Окрім того, на зустрічі було презентовано Щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2022 рік.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам заходу!