Здобувачі вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які навчаються за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, взяли участь в організованих Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв заходах на актуальні теми у форматі онлайн-дискусій в Медіацентрі ДП «ГДІП».

13 вересня об 11:00 відбувся круглий стіл на тему: «Ізраїльський безпековий досвід для України. Історичні та політико-правові паралелі». Модератор:  Олександр Мусієнко — керівник Центру військово-правових досліджень.

14 вересня об 11:00 відбулася дискусія на тему: «Лінгвоцид як один з інструментів рашизму». Модератор: Володимир Огризко, Надзвичайний і Повноважний Посол, Міністр закордонних справ України (2007–2009 рр.) – керівник Центру дослідження росії.

Обидві теми викликали величезний інтерес студентів університету як під час власне онлайн-дискусій, так і в процесі подальшого обговорення з викладачами на аудиторних заняттях.