Майбутні медійники, студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя долучилися до журналістських тренінгів. Інтенсивні навчання пройшли в рамках проведення Міжнародної літньої школи молодих журналістів – 2023. Організатором виступила кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Тривали ж тренінгові зустрічі з 7 по 9 червня в режимі онлайн, по дві-три години.

Спікерами школи виступили Артур Жук, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, СММ-фахівець-фрілансер, Сергій Нікішин, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, співвласник незалежного телебачення у Бродах, телеканал «Броди online», Ігор Шевчук, випускник кафедри журналістики та засобів масової комунікації, журналіст футбольної команди «Карпати» (м. Львів), Яна Слесарчук, журналіст-міжнародник, спеціальний кореспондент «ТСН» у США, Владислав Михайлишин, DELIVERY MANAGER B КОМПАНІЇ «CHARGEAFTER», (Ізраїль/США). Серед обговорюваних тем були СММ, штучний інтелект у мас-медіа, незалежна, міжнародна та футбольна журналістика. По завершенню кожного тренінгу учасники школи молодих журналістів мали змогу поспілкуватися зі спікерами у форматі «запитання-відповідь».

Загалом слухачами Міжнародної літньої школи молодих журналістів – 2023 стали не один десяток осіб зацікавлених журналістикою. До слова, подібні літні зустрічі «Львівська політехніка» проводить вже втретє.

Наталія Стрілець,

студентка IV курсу

спеціальності «журналістика»

факультету філології та політико-юридичних наук