Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв пишається новими творчими перемогами здобувачів, які представляють мистецьку платформу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в на світових культурних форумах.

Значні перемоги на конкурсах здобула студентка 2 курсу Яна Ікальчик – вихованка по класу фортепіано кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської підготовки Лариси Гусейнової.

Результати конкурсів:

1.  Міжнародний Українсько-Польський ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» Перші Міжнародні Європейські Ігри мистецтв «CULTURE·LIFE» (26-28 лютого 2023 р) Україна-Польща

Яна Ікальчик:

• СПЕЦІАЛЬНИЙ ДИПЛОМ: Національна премія в галузі культури по версії проєкту «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» «За збереження та розвиток інструментального мистецтва України» (класичний жанр);
  • Диплом Гран-прі

Лариса Гусейнова:

2. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «До небес долетять голоси - 2023» м. Харків

Лауреат І ступеня

1. Міжнародний благодійний двотуровий конкурс мистецтв «LandOfTalentsANCONAFEST» (Україна-Італія), 1-8 березня 2023 р.

Лауреат І премії

З 01.03 по 08.03.2023 відбувся МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНА-ІТАЛІЯ  – ANCONAFEST», у якому брало участь понад 1300 учасників із різних країн світу, серед котрих і здобувачі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя класу доцента кафедри вокально-хорової майстерності Тетяни Раструби, концертмейстер Ольга Сінєльнікова.

Метою і завданнями міжнародного багатожанрового двотурового благодійного конкурсу мистецтв були:підтримка талановитих виконавців, розкриття їх творчого потенціалу, обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, підтримка миру та територіальної цілісності України,  відродження, збереження і розвиток національної культури.

Директор фестивального руху LAND OF TALENTS: Кокошіла Яна Вікторівна – голова орг. комітету Mgr. Stefan Vrchlický, музичний критик, режисер-постановник, засновник продюсерського центру Vrchlický a spol. Склад журі: Лисенко Юлія Валеріївна – музикант, методист вищої категорії КММЦЗКНЗ, викладач КДШМ 22, поважний член журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів; Миронова Еліна Василівна – магістр музичного мистецтва, викладач вищої категорії, викладач проєктів – з «Україна має талант», телевізійних концертів телеканалу СТБ, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів; Микола Почерняєв – художник, викладач, лауреат міжнародних конкурсів; Оксана Гавліцька – піаніст, вокаліст, викладач вокалу та фортепіано в Міжнародній Академії Енріко Карузо в Неаполі, засновниця української музичної школи в Італії (м. Неаполь) «Studio Forte»; Лоредана Кампоріі – хореограф, викладач, перформер.

З коментарями журі можна ознайомитися за покликанням: https://www.facebook.com/groups/578793450255273/?ref=share_group_link

Результати конкурсу:

номінація диригування:

• Денисенко Марина (здобувачка II курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня;
  • Дорош Катерина (здобувачкаIV курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня.

номінація вокальне мистецтво (вокальні ансамблі):

• вокальний ансамбль «Джерело» у складі Беленок Катерини (II курс), Криволап Єлизавети (II курс), Семенець Анастасії (I курс), Колесник Тетяни (I курс), Носенко Ангеліни (III курс), здобувачок освітньо-професійної програми «Середня освіта (Музичне мистецтво)» за спеціальністю 014 Середня освіта за предметною спеціальністю галузі знань 01 Освіта/Педагогіка 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) та Нужної Анастасії (здобувачки III курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня.

- номінація вокальне мистецтво (хори, вокальні ансамблі):

• «Ескізи віртуального хору» – стартап під орудою Т. В. Раструби – ДИПЛОМ I ступеня (https://youtu.be/MTuxDpFzZ7Y) учасниками якого стали студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського»; учні художнього відділу Мистецької школи при КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені М. Заньковецької».

Організатори конкурсів відзначили подяками та сертифікатами викладачів за успішну підготовку студентів, високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури.

Пресцентр мистецької платформи НДУ