11 грудня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий Студент України 2015». За звання «Кращий студент України 2015» (комплексна характеристика) змагались чотири прекрасні представниці ВУЗів Чернігівської області: Марія Гаврик (ЧНТУ), Наталія Кисіль (ЧНПУ ім. Шевченка), Вікторія Багмет (ІІЕтП ім. О.М. Лазоревського (ЧНПУ ім. Шевченка), Євгенія Каламбет (НДУ ім. М.Гоголя).

Цього року на конкурсі Ніжинщину представляла студентка 2 курсу фізико-математичного факультету НДУ ім.М.Гоголя Євгенія Каламбет. Минулого року я вперше побувала на конкурсі, але в якості команди підтримки для тогорічної учасниці - Охріменко Вікторії. Саме в цей день я загорілася бажанням спробувати свої сили наступного року – так і сталося. Зібравишись духом, без якого не обходиться жодне масове дійство в університеті, подала заявку на участь. І от 11 грудня вже стояла на чернігівській сцені. Я щоденно готувалася до цієї важливої події в моєму житті. Тож у день конкурсу глядачі змогли переглянути цікаве відео про те, якою є я в повсякденному житті, а також насолодилися чуттєвим ліричним танцем у виконанні моєму та моїх партнерів – Романа Шаблія та Олександра Мухінського. Оскільки кращий студент – це і соціально відповідальний студент, тому ще готувала соціальний проект під назвою «Мапа», основною ідеєю якого є відтворення історико-культурних подій на фасадах будинків. Однак усього цього, на жаль, не вистачило мені для перемоги. Кращим студентом України-2015 було обрану Вікторію Багмет, яка достойно йшла до перемоги.
Але це саме той випадок, коли головне не перемога, а участь. Адже отримані позитивні емоції та досвід є досить важливими для студентки другого курсу.