Кандидат фармацевтичних наук

На кафедрі працює з 2022 року.

Посада – доцент кафедри хімії та фармації.

Науковий ступінь – кандидат фармацевтичних наук (2008 р.).

Контакти:  yasnaya.nata1@gmail.com

Закінчила Ленінградський хіміко-фармацевтичний інститут. За фармацевтичною спеціальністю 04.05 та одержала кваліфікацію провізор (1991); кандидат фармацевтичних наук, 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, Тема дисертації: «Удосконалення методів аналізу білків в субстанціях та лікарських формах лаферону та ронколейкіну», Рада в Національній медичній академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (Київ),2007р.Рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 9 квітня 2008 року (Протокол №12.09/1)

З 1984 року по 2013 рік працювала на посадах фармацевта, завідуючого-провізора, провізора-аналітика, інспектора-провізора торгівельно-економічного відділу виробничого підприємства «Фармація», заступницею генерального директора з торгово-виробничих питань, обласного КП «Ліки України», начальницею торгово-виробничого відділу КП «Ліки України»

Член формулярного комітету при Управлінні охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації. Наказ № 347 від 18.11.2022 р.

Наукові інтереси: дослідження якості та безпечності лікарських засобів; розробка нових методів аналізу препаратів білкової природи; дослідження особливостей та динаміки економічних показників фармацевтичного ринку.

Наукові досягнення: автор понад 10 наукових та науково-методичних праць.

Викладає дисципліни: «Фармакоекономіка», «Фармацевтичне та медичне товарознавство», «Фармацевтичний менеджмент та маркетинг», «Організація та економіка фармації».