Ініцаторами проведення гри виступила студентська рада факультету філології, історії та політико-юридичних наук, а також незмінний ведучий гри завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олег Лісовець. Олег Васильович відзначив, що після тривалої перерви пов’язаних з пандемією та повномасштабним вторгненням вирішили розпочати з кубку, а вже на весні буде зіграна серія ігор нового сезону.
Всього у кубку взяли участь 9 команд - 7 студентських, запрошені команди випускників та викладачів університету.
Кубок відбувся за підтримки Профкому студентів. Як відзначив голова студентського Профкому Сергій Іванюк: "Дуже добре, що в університет повертаються ігри "Що? Де? Коли?". Адже у такий складний час дуже важливий інтелектуальний розвиток наших студентів.
То ж звірою у Перемогу