Шановні студенти гоголівського університету! Нескорена та горда українська молодь!

Сьогоднішнє свято – Міжнародний день студента, доводиться відзначати в умовах непримиримої, безкомпромісної боротьби з підступним і жорстоким ворогом за суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої Неньки-України. За останнє століття українське студентство незмінно виступало в авангарді суспільних змін, національних державотворчих процесів, демонструючи мужність, шляхетність і козацьку силу духу.

Ви, сучасне покоління студентів, за час повномасштабної війни виявили непохитну стійкість і непідробний героїзм, щирий патріотизм і безпрецедентну самовідданість. МИ – ВАШІ ВИКЛАДАЧІ, ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!

У цей святковий день зичу вам, дорогі друзі, зберігати оптимізм і полум’яну любов до Батьківщини, відданість своїм ідеалам і віру у власні сили, досягти успіхів у навчанні та професійній діяльності, реалізувати свої життєві плани та зустріти кохання, відчути всю багатогранність і неповторність студентського життя! Перемоги і миру вам, вашим родинам і нашій країні!

СЛАВА УКРАЇНІ!