3 листопада в блакитному залі старого корпусу відбулася Регіональна науково – практична конференція «Поліський край у звитяжній боротьбі та героїчній праці у творах лауреатів премії імені Коцюбинського» (до тридцятиріччя заснування премії).

Конференція відбулася з ініціативи Центру регіонального вивчення культури Полісся, який очолює заслужений діяч науки і техніки України професор Самойленко Г. В. Вітав присутніх ректор університету, заслужений працівник освіти України Олександр Самойленко. У конференції взяли участь і виступили: лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка та Михайла Коцюбинського, поет Леонід Горлач; лауреат премії Коцюбинського, поет Анатолій Шкуліпа; прозаїк, член Національної спілки журналістів України Олександр Забарний; а також поет та перекладач Олександр Ґадзинський. Також під час конференції виступили студенти 4 курсу факультету філології, історії та політико – юридичних наук: Настя Іванюк, Каріна Грузин, Кристина Сухомлин, Ольга Зайцева.
Огляд творчості лауреатів премії імені Коцюбинського, які знаходяться у фондах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя провела провідний бібліотекар Оніщенко Світлана.
Конференція завершилася музичним виступом викладача факультету психології, педагогіки, соціальної роботи та мистецтв Ярослава Йотки та студентки Аліни Ожог, представниці цього ж факультету.