24.10.2022 р. відбулося засідання кафедри географії, туризму та спорту, під час якого було одноголосно схвалено проєкт освітньо-професійної програми "Туризм".

Обговорення та схвалення проєкту пройшло у дружній позитивній атмосфері за присутності всіх членів кафедри та представників кафедр університету, викладачі яких будуть задіяні в забезпеченні освітньої програми; начальника управління культури і туризму Ніжинської міської ради Басак Т. Ф.,а також стейкхолдерів-представників туристичного бізнесу Хоменка Ю.Ю., секретаря Ніжинської міськради, ФОП Хоменко  А.Б.,TUI Турагенція "Альянс Тур" м. Ніжин;  ФОП Котлярової М.О., турагенція "Море турів", м. Ніжин; Покатович Ю.В.,TUI Турагенція м. Чернігів.