До Міжнародного дня позашкільної освіти кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи спільно з Ніжинським Будинком дітей та юнацтва за сприяння Управління освіти Ніжинської міської ради було проведено Круглий стіл «Актуальні питання позашкільної освіти в умовах війни». Його метою став обмін досвідом роботи у сфері позашкільної освіти через взаємодію органів та закладів освіти, науковців, практиків в сучасних умовах воєнного стану. Захід зібрав більше 30 учасників з Ніжина, Києва, Івано-Франківська, Сновська. Також були дистанційно присутні і гості з Чехії та Франції. Під час доповідей та обговорень вималювалась загальна картина діяльності різних закладів позашкільної освіти в умовах війни, особливості роботи педагогів та залучення дітей. На завершення було проведено екскурсію Ніжинським Будинком дітей та юнацтва, зокрема, відвідано бомбосховище, в якому створені умови не лише для укриття дітей, але й для організації освітнього процесу. Головний висновок, який варто зробити за результатами круглого столу, це те, що нові реалії породжують нові виклики для системи позашкільної освіти і фахівці гідно приймають їх, продовжуючи надавати освітні послуги дітей і вселяючи віру на краще.