Важкі часи зараз переживає Україна! Складно всім, у тому числі  й закладам вищої освіти, виживати в умовах війни. Тяжка ситуація склалась і у нашому структурному підрозділі – агробіостанції Ніжинського державного університету. Через відсутність техніки і пального територія агробіостанції залишилась не розораною.

Працівники цього підрозділу самотужки намагаються вирішити цю проблему, хоча у цей час активно триває період реалізації розсадних культур. Через таку ситуацію увесь обсяг робіт працівники виконати фізично не можуть. Саме тому кафедра біології у складі викладачів та лаборантів вирішила прийти на допомогу нашому підрозділу. 03 червня всі, хто долучився до роботи на агробіостанції змогли висадити поле капусти, а ще трохи перців та баклажанів. Частково два поля були засаджені. Але залишається ще великий об’єм роботи. Було б добре, якщо б до такої роботи долучились інші підрозділи нашого університету. Працюючи на агробіостанції всі ми трохи втомились, але при цьому отримали багато позитивних емоцій. Мали можливість поспілкуватись наживо один з одним, оскільки вже давно не бачились. То ж маємо прохання організувати на кафедрах та інших структурних підрозділах університету день роботи та спілкування на агробіостанції. Разом ми все зможемо!