01 лютого 2022 року на кафедрі географії, туризму та спорту відбулася настановча конференціяз науково-дослідницької практики для студентів-магістрів. Участь у конференції взяли викладачі кафедри: проф. Барановський М.О., доц. Остапчук В.В., доц. Барановська О.В., доц. Філоненко Ю.М. Також на конференції були присутні магістри І року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Географія) денної форми навчання – Кичко Ярина, Лимаренко Наталія, Небрат Андрій, Рябущиць Андрій, Тимошенко Ольга; магістри спеціальності 014 Середня освіта (Географія) заочної форми навчання – Андрушко Анастасія, Бондарчук Тетяна, Духніцький Юрій, Красновид Богдан, Сидорець Мирослава, Мусієнко Валентина, Тонконоженко Леся.

Студентам-магістрам було роз’яснено місце науково-дослідницької практики в навчальному плані та наскрізній програмі практичної підготовки магістрів, вимоги та завдання практики, особливості ведення звітної документації, названо перелік документів та терміни науково-дослідницької практики. Студенти отримали інформацію щодо критеріїв оцінювання результатів практики (відповідно до силабусу), зокрема наявності публікації, участі в науковій конференції. Щодо останнього, запропоновано взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців «Сучасні проблеми природничих наук», яка відбудеться у квітні цього року, або подати свою статтю для публікації у Віснику студентського наукового товариства.