30.11.21 відбувся інтегрований виховний захід (з навчальних дисциплін"Методика навчання соціальної та здоров'язберігаючої освітньої газузі в початковій школі", викладач-доц.Самойленко О.В. та "Методика навчання фізкультурної освітньої галузі в початковій школі", викладач-доц.Білоусова Н.В.) для студентів спеціальності 013 Початкова освіта з теми : "Підтримка і збереження здоров'я під час дистанційного навчання", який підготували здобувачі освіти 4 курсу Корзун Олеся, Багмут Яна, Путря Вікторія, Кіркова Діана, Бондаренко Анастасія, Десятник Вікторія, Науменко Інна.

Під час заходу робився акцент на проблемах зі здоров'ям під час постійного перебування перед комп'ютером та шляхах їх вирішення для молодших школярів. Студентки розповіли про те, які ж продукти доцільно вживати під час дистанційки, навіщо контролювати кількість і якість їжі, перебуваючи постійно в сидячому положенні;

зазначили особливості режиму дня;

запропонували фізичні вправи на збереження постави і зору: "Маятник", "Скручування", "Голова кобри";

вкотре звернулися до порад з "Навчання в русі" О.Д.Дубогай: писали носиками та плечима, пригадали навіщо потрібні мішечки з сіллю;

провели сучасну онлайн-руханку.

Зробили висновок про те, що здоровя-це найбільший скарб людини! Учительмає бути гнучким, пристосовуватися до реалій дистанційного навчання й берегти здоров'я своїх учнів під час будь-якого формату навчання.