В атмосфері довіри та взаємодопомоги легко робити відкриття, усвідомлювати важливість здобутих знань. Саме за таких умов можливе виховання особистості, підготовленої до майбутнього, у якому необхідно розв’язувати проблеми та приймати конкретні рішення. Застосування активних та інтерактивних технологій навчання, що сприяє розвитку навичок критичного мислення та пізнавальних інтересів учнів на різних етапах уроку відпрацьовували студенти 4 курсу ОПП Початкова освіта під час практичного заняття 19.10.21 з навчальної дисципліни "Методика навчання  соціальної та здоров’язберігаючої освітньої галузі в початковій школі" (викладач-доц. Самойленко О.В.') за допомогою сучасних методів і засобів навчання НУШ: модель-фартух (вивчення внутрішньої будови тіла людини), LEGO (6 цеглинок), методи «Критерійний покер», «Фішбоун», «Метаплан» і т.п.