11 жовтня 2021 року на факультеті психології та соціальної роботи НДУ відбулося свято до Дня психічного здоров'я.

Захід був спрямований на знайомство майбутніх психологів та всіх студентів, викладачів з явищем психічного здоров'я та шляхами його досягнення.

З самого ранку розпочалися заходи, у яких узяли участь студенти, викладачі та всі зацікавлені.

У холі нового корпусу була створена яскрава фотозона у стилі Хюге - затишного щастя.

Цей данський термін позначає настрій затишку, емоційного комфорту та задоволення, які були творчо відображені у нашому "куточку хюґґе".

Працювала "Пошта побажань здоров'я" для обміну побажаннями та гарного настрою.

Це сприяло позитивній щирій атмосфері та покращенню комунікації між учасниками свята.

А ще студенти провели емпіричне дослідження розуміння психічного здоров'я респондентами в НДУ і з'ясували основні уявлення про це явище та прогалини, які варто заповнити.

Кульмінацією свята стала майстерня "Mental health", проведена доцентами кафедри загальної та практичної психології І. В. Кошовою та О. Д. Кресан, де учасники визначили та практично апробували власні ресурси психічного здоров'я та спробували знайти шляхи для його підтримки у щоденному житті.

Свято пройшло у теплій, приємній атмосфері, кожен отримав власний досвід щодо психічного здоров'я та способів його формування у майбутньому.

Дякуємо активним учасникам заходу, керівництву факультету в особі декана О.А. Тимошенка, завідувачу кафедри М. В. Папучі, всім викладачам кафедри загальної та практичної психології, особливо А. Ю. Ковтун, І. В. Кошовій, О. Д. Кресан.

Студентській раді факультету в особі О.Корзун та Д. Нощенко, активним учасникам А.Апанасенко, Н.Ткаченко, С.Денисюк, Н Данильченко, К.Сирцовій та усім, хто взяли участь у заходах, підтримували та долучилися до святкування.

Чекаємо наступних зустрічей і бажаємо підтримувати своє психічне здоров'я щодня.