Впродовж 17-28 травня 2021 року студенти спеціальності «014 Середня освіта. Інформатика» взяли участь у онлайн марафоні «Сучасний учитель в освітньому просторі». Марафон був організований консультантом Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради Оленою Кушніренко.

Студенти долучилися до вебінарів «Використання онлайн-сервісів для створення дидактичних ігор та вікторин» (спікер – учитель інформатики гімназії №2 м. Ніжина Косяк Інна Іванівна); «Використання онлайн дошок Padlet, Meet, Jamboard у навчальному процесі» (спікер – учитель інформатики ЗОШ №10 Чабала Тетяна Михайлівна); «Створення коміксів та вебквестів на уроках» (спікер – учитель інформатики НВК «Престиж» №16 Миколаєнко Вікторія Василівна).

Проведений захід та участь у ньому дали можливість майбутнім учителям інформатики ознайомитися з кращими здобутками учителів міста, методиками розкриття здібностей і творчого потенціалу учнів, досвідом упровадження інноваційних технологій у навчальний процес.

Дружня атмосфера на вебінарах, цікавий матеріал, професійність та майстерність учителів захопили усіх присутніх, додали натхнення для втілення власних задумів, ідей та їх реалізації студентами вже наступного навчального року восени під час педагогічної практики. Для студентів спікери стали прикладом учителів, які освоюють сучасні методики, вчаться самі та навчають дітей, діляться своїми здобутками, мотивують стати найкращим учителем!

теги