8 квітня 2021 року відбулася дружня зустріч-знайомство онлайн між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя і Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького в рамках ініціативи Play Mate від The Lego Foundation. Між закладами вищої освіти багато спільного: факультети, назви кафедр, спеціальності, ОП. Це дає підстави для взаємозбагачення та обміну досвідом. Ураховуючи взаємну зацікавленість, на зустрічі відбулося урочисте підписання договору про співпрацю ректорами університетів доц. Самойленко О.Г. та проф. Солоненко А.М. та обговорення можливих напрямків подальшої співпраці на основі взаємної зацікавленості сторін та партнерської взаємодії в освітній і науковій діяльності спільно з The Lego Foundation.