Під час вивчення навчальної дисципліни «Основи краєзнавства у початковій школі» (викладач-доц. Гордієнко Т.В.) студентки групи ПА-41 створювали комплексні краєзнавчі характеристики областей України враховуючи географічні, історичні, біологічні, етнографічні, літературні, господарчі та екологічні аспекти.

Для результативності підготовки студентів до краєзнавчої роботи в початковій школі використовуються діяльнісні методи навчання та ІКТ.

Так під час дистанційного навчання в нагоді став застосунок ThingLink - онлайн-сервіс, який дозволяє наносити на забраження інтерактивні мітки (текст, посилання на інші ресурси, зображення, аудіо, відео та власні коментарі).

Студентки створили і презентували дидактичні матеріали у вигладі інтерактивних малюнків для молодших школярів для всебічного ознайомлення з регіонами України.

теги