24 жовтня 2021 року викладачі та аспіранти кафедри біології взяли участь в роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНИХ І ФАРМАЦЕВТИЧНИХ НАУК», яка проходила  на базі Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради. Завідувач кафедри біології, професор Кучменко Олена Борисівна виступила з доповіддю на тему «Біохімічні маркери в прогнозуванні ризику розвитку атеросклеротичного процесу та його прогресування». Крім того, в роботі конференції взяли активну участь професор кафедри біології, доктор медичних наук Мхітарян Лаура Сократівна та аспірантка І року навчання спеціальності 091 Біології Ліпкан Наіра Георгієвна з доповіддю на тему «Оцінка функціональної активності індуцибельної NO-синтази у хворих з серцево-судинною патологією» (науковий керівник - доктор біологічних наук, професор Кучменко О.Б.).