18.03.21 відбулася зустріч у рамках проєкту "Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання" (UTTERLY), який є переможцем конкурсу Еразмус+ та  буде виконуватися в нашому університеті у 2021-2022 році.

Декан факультету іноземних мов, доцент Тезікова С.В. та доцент  Плотніков Є.О. ознайомили присутніх з метою, завданнями проєкту в цілому та окремо по кожному етапу, наголосили на важливості на даному етапі створити команду  та окреслили можливі ролі учасників: розробка механізмів організації підвищення кваліфікації викладачів вищої школи; обговорювання підходів  до сертифікації педагогічного персоналу; дослідження особливості навчання дорослих; проведення тренінгів з метою удосконалення освітнього процесу в університетах.

Від кафедри педагогіки, початкової освіти  та освітнього менеджменту  до проєкту на даному етапі долучилися доценти Демченко Н.М., Гордієнко Т.В., Киричок І.І., Білоусова Н.В. Бажаємо колегам стати активними впроваджувачами змін у ЗВО.