17 березня 2021 року кафедрою педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту спільно з Ніжинським міським молодіжним центром в рамках навчальної дисципліни "Актуальні проблеми організації НУШ" з теми: "Процес виховання в умовах Нової української школи" було проведено  заняття зі студентами 4 курсу спеціальності  013 Початкова освіта.

На занятті учасники подорожували, залучившись до інформаційно-просвітницької гри "Ліза та її друзі подорожують світом". Метою даної гри є інформування дітей початкових класів про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, а також вироблення в них навичок безпечної поведінки в ситуаціях,  які потенційно можуть призвести до торгівлі дітьми.  Залучившись до такої корисної гри, студенти пропрацювати навички soft skills і мали змогу переконатися, що настільні ігри впливають на емоційний та розумовий розвиток, розвивають уяву, тренують пам'ять, учать дитину й дорослу людину думати, приймати виважені рішення, брати за їх  на себе відповідальність та формують лідерські якості.