16 грудня визначено переможців V Всеукраїнського фестивалю блогерів «SmartBlog». Організатори конкурсу – кафедра видавничої справи Інституту журналістикиКиївського університету імені Бориса Грінченка. Серед переможців – студентки I курсу спеціальності «Журналістика» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Валерія Дворник та Альона Гурова.

Прийом робіт тривав з 23 жовтня до 7 грудня 2020 року. Мета фестивалю – сприяти поширенню професійних стандартів журналістики через мережу блогерів. Журі оцінювало відповідність роботи меті Фестивалю, інформативність, професіоналізм (якість виконання); відповідність журналістським стандартам, актуальність постів у соціальних мережах.

II місце у номінації BookBlog посіла Валерія Дворник, написавши рецензії до книг А. Сент-Екзюпері «Маленький принц», З. Маркус «Крадійка книжок», інших.

Альона Гурова посіла III місце у номінації BookBlog, створивши рецензію на книги Дари Корній.

Вітаємо наших студенток з перемогою!

Доцент кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики

Подоляка Надія